Lista uczestników 2018(gołębi):
Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Kraj Ilość gołębi (333 + (rezerwowych 109)
1 Dariusz Jurkiewiczbanburygb4
2 OWSIANKA JANUSZ RACIECHOWICEpolska3 + 1
3 Mirosław Kolasiński0488 Puławypolska5 + 2
4 M.H.M TeamWarszawapolska5 + 2
5 Yevheniy GudzWormsniemcy5 + 2
6 Marcin WolnyZelowpolska3 + 1
7 Artur,Hubert Stanaszek0103 Wieluńpolska3 + 1
8 Wawrzyniak Piotr i Michał Rydzynapolska5 + 2
9 Jan i Arek FiguraMąkolice 148polska5 + 2
10 Zdzisław..Melon96-300-Żyrardowpolska3 + 1
11 Cezary PatorskiŁaskpolska5 + 2
12 pawel krzywda62-872 godzieszepolska7
13 Czesław Sójka95-082 Dobrońpolska10
14 Schulz TeamKościanpolska5 + 2
15 Szklarz MarianPiotrowicepolska3 + 1
16 Paulina i Dariusz Drozd Kozłówkapolska5 + 2
17 Dariusz Drozd Kozłówkapolska5 + 2
18 TOMASZ WakunStars Bystrzycapolska5 + 2
19 Łukasz KijankaKoziegłowypolska5 + 2
20 Stępniewski DawidNowe Miasto n Pilicąpolska6
21 Bounty HuntersNowe Miasto nad Pilicąpolska5 + 2
22 Rafi9665Dobrońpolska3 + 1
23 sebastian puaczUrzędówpolska5 + 2
24 Mirosław FilipkowskiRumiapolska5 + 2
25 Gunter i Ingo KerstingLudinghausenniemcy5 + 2
26 Dariusz Jurkiewiczhigh wycombegb4
27 Rafał GołębiewskiŁąckpolska10 + 4
28 Józef PanekWieluńpolska3 + 1
29 Stanislaw Cyfra Ostrówek 83 /oddz. Świdnik 0411polska2
30 BOSKIWieruszów polska5 + 2
31 Paweł KowalczykGóry 24polska5 + 2
32 Paweł ŁopataMarydółpolska5 + 2
33 MWG MAZURYGrajewopolska5 + 2
34 Zdzisław KarkochaTomaszów maz.polska5 + 2
35 Mariusz MaminskiPiliki polska5 + 2
36 DARIUSZ WaśniewskiKiniki 17polska5 + 2
37 JACEK FUDAŁAŁĄCKpolska5 + 2
38 Lesław Dziuba98-300 Wieluńpolska5
39 TomaszWólka klonowskapolska5
40 DARRROOOGRĄBKOWO polska25 + 10
41 mariobrzesc kujawskipolska5 + 2
42 PK duet98-300 Wieluńpolska5
43 KATO-Strzelin57-100 Strzelinpolska10 + 4
44 Michał PonikowskiSerokomlapolska5 + 2
45 Mućka Józef i ŁukaszStaninpolska5 + 2
46 GAWRONWOLA PRUSZKOWpolska10 + 4
47 PIWOWARCZYK A&E.MWG DOBCZYCERACIECHOWICEpolska5 + 2
48 Jan BocheńczakPyzówkapolska5 + 2
49 Team Ł-mscySkarżysko-Kamiennapolska2
50 Krzysztof KacperskiGłownopolska5 + 2
51 Cezary Kacperski 1Głownopolska5 + 2
52 Cezary KacperskiGłownopolska5 + 2
53 Wioletta KarwotOlfenniemcy5 + 2
54 Alex KarwotOlfenniemcy5 + 2
55 ANDRE PIGEONS POLSKAZduńska Wolapolska3 + 1
56 TEAM.M.R.Brudaki 14polska5
57 Remigiusz Michalak21-413 Adamówpolska5 + 2
58 Krzysztof BednarczykTroszynpolska9 + 3
59 Team AchterhoekAchterhoekholandia5 + 2
60 stefan ogrodowski99-300 kutnopolska5 + 2
61 Monika i Antek Wałęsa Olsztynpolska5 + 2
62 Mateusz WałęsaOlsztynpolska5 + 2

Odwiedzin: 127581, Dzisiaj: 716, On-line: 2 Copyright © wgcentrum.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - NOWY SERWER